Головна » 2016 » Жовтень » 20

Відповідно  до   наказу  відділу освіти,  молоді  та  спорту Горохівської  райдержадміністрації від 07.09. 2016 року № 248 «Про проведення державної атестації загальноосвітньої  школи І-ІІ ступеня с.Сільце  Горохівського району Волинської  області»  17 жовтня  2016  року розпочалася атестація  школи. Під час атестації навчального закладу працюватиме експертна комісія, яка зробить оцінку та всебічний аналіз якісних та кількісних показників роботи школи. Директор школи Вітинський Б.Й. провів відкриту публічну презентацію. На презентацію  навчального закладу зібралися  батьки, педагогічний колектив школи, члени експертної комісії на чолі з головним  спеціалістом  відділу  освіти, молоді  та  спорту Горохівської  райдержадміністрації Ничипорук Т.І.  Тетяна  Іванівна виступила з інформацією  про порядок проведення атес ... Читати далі »

Переглядів: 533 | Додав: siltse-school | Дата: 20.10.2016 | Коментарі (0)