Головна » 2016 » Червень » 14 » Про перевід учнів 1-4 класів до наступних класів
19:43
Про перевід учнів 1-4 класів до наступних класів

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНЯ с. СІЛЬЦЕ

НАКАЗ

03.06.2016                         с. Сільце                          № 38                                                

           

Про перевід учнів 1-4 класів до наступних класів

Відповідно  до наказу  МОН України від 14.07.2015 року № 762 « Про затвердження  Порядку  переведення учнів (вихованців)  загальноосвітнього  навчального  закладу  до  наступного  класу», зареєстрованого  в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015року за № 924/27369, інструктивно-методичного листа Міністерства освіти і науки України від 06.02.2008 №1/9-61 «Про проведення навчальних екскурсій та навчальної практики в загальноосвітніх навчальних закладах»   та Положення  про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» ,  згідно рішення педагогічної ради школи від 03 червня 2016 року (Протокол № 5) «Про  перевід  учнів 1-4 класів до наступних класів»,       

наказую:

  1. Перевести до другого класу таких учнів першого класу:

1. Романюка   Богдана          

2 . Черняхівську Дарину      

3 . Вавриновича  Олега                  

4. Демчука Артема

5. Юзепчук  Іванну 

 

  1. Перевести до третього класу таких учнів другого класу:

1. Хомик Мар'яну                  

2. Сірука Іллю                  

3. Яремка Назара           

4. Самозван Олесю        

5. Кравчука Богдана               

6. Кощука Кирила              

7. Третяк Аліну                     

8. Онишка Олега             

9.Квасовець Анастасію 

 

 3.     Перевести до четвертого класу таких учнів третього класу:

1. Вавринович Вікторію

2. Демчука  Андрія

3. Лись Яну

4. Крисюка Валентина

5. Назарчук Маргариту

6. Павлюк Вероніку

7. Точинюка Максима

8. Узарук Ілону

9. Чижук Анастасію

10. Якобчук Анну

11.Якобчук Вікторію

                                  

   4. Перевести до п’ятого класу таких учнів четвертого  класу:

1. Драгущака Артема

2. Лися Владислава

3. Савчук Камілу

4. Самозван Надію                                   

5.Третяк Діану

6. Узарука Едуарда

7.Яйчука Вадима

8. Яйчука Станіслава

9.Яремчука Костянтина

 

5. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальним листом

  1. Квасовець Анастасію
  2. Онишка Олега
  3. Сірука Іллю
  4. Вавринович Вікторію
  5. Лись Яну
  6. Крисюка Валентина
  7. Самозван Надію
  8. Третяк Діану

 

Директор школи          Б.Й. Вітинський

 

Переглядів: 159 | Додав: siltse-school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar