У категорії матеріалів: 6

ПРОТОКОЛ №10

Горохівської міської ради Луцького району Волинської області

від 30 березня  2023 року

Голова педради                                                        Віктор Семенченко

Секретар педради                                                    Вікторія Кравчук

Присутні –  16

Відсутні –  0

1. Про вибір підручників для учнів 5-6-х класів.

директор гімназії

2. Про схвалення «Положення про академічну доброчесність здобувачів освіти, педагогічних працівників» .

директор гімназії

3. Про визнання сертифікатів підвищення кваліфікації.

директор гімназії

Вибір підручників | Переглядів: 31 | Додав: siltse-school | Дата: 24.10.2023 | Коментарі (0)

Горохівської міської ради Луцького району Волинської області

від 27 травня  2022 року

Присутні –  16

Відсутні –  0

1. Про вибір підручників для учнів 5-х класів.

Вибір підручників | Переглядів: 112 | Додав: siltse-school | Дата: 08.06.2022 | Коментарі (0)

ПРОТОКОЛ №6

від 04.03.2021

Голова – Б.Й.Вітинський

Секретар – Кравчук В.В.

Присутні:   13  чоловік (список додається)

Порядок денний:

1. Про вибір і замовлення підручників для 8 класу (інформація директора Б.Й.Вітинського).
  2. Про вибір і замовлення підручника «Математика» для 4 класу (інформація директора Б.Й.Вітинського).

СЛУХАЛИ:

Б.Й.Вітинського, директора гімназії, який сказав, що керуючись листом МОН від 25.02.2021 № 1/9-103 “Щодо вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 8 класу та для 4 класу (“Математика”)” педагоги школи мали можливість на сайті «Інституту модернізації змісту освіти» ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 8 класу, які складено відповідно до чинних навчальних програм.

Вибір підручників | Переглядів: 119 | Додав: siltse-school | Дата: 08.04.2021

ПРОТОКОЛ №5

засідання педагогічної ради ЗОШ І-ІІ ст. с. Сільце

від 01.02.2021

Голова – Б.Й.Вітинський

Секретар – Кравчук В.В.

Присутні:   13  чоловік (список додається)

Порядок денний:

1. Про вибір і замовлення підручників для 4 класу (інформація директора Б.Й.Вітинського).

СЛУХАЛИ:

Б.Й.Вітинського, директора школи який сказав, що керуючись листом МОН від 30.12.2020р. № 1/9-716 з 18 січня 2021р педагоги школи мали можливість на сайті «Інституту модернізації змісту освіти» ознайомитися з електронними версіями оригінал-макетів підручників для 4 класу, які складено відповідно до чинних навчальних програм.

Вибір підручників | Переглядів: 119 | Додав: siltse-school | Дата: 08.04.2021

Вибір підручників | Переглядів: 216 | Додав: siltse-school | Дата: 19.03.2020