Головна » 2023 » Травень » 23 » Екскурсія до Луцька
Екскурсія до Луцька

Цікавою та насиченою подіями видалася неділя 21 травня для дітей Сілецької гімназії. Адже саме в цей день в музично - драматичному театрі імені Тараса Шевченка була прем'єра вистави. " Котигорошко", яку так мріяли побачити діти, а ще спланували відвідати зоопарк та відому пам'ятку архітектури та історії  - Замок Любарта.      Гостинно і сонячно зустрів другокласників древній Луцьк! У стінах Луцького замку відвідали Музей дзвонів, пройшлися по галереї - переході між вежами, милувалися мальовничими краєвидами, придбали сувеніри. Вистава вразила юних глядачів яскравою грою акторів, цікавим сюжетом та спецефектами. Це було чудово!. Захоплення, подив, цікавість, здивування викликали у дітей тварини у зоопарку. А особливо сім'я лева, тигр та ведмідь. Швидко і весело промайнув цей день. Втомлені, але щасливі поверталися діти додому, щоб поділитися враженнями з рідними. Адже подорожувати та вивчати свій край, свою історію цікаво та важливо для покоління, яке буде будувати наше майбутнє.

Переглядів: 98 | Додав: siltse-school | Рейтинг: 0.0/0