Про перевід учнів 1-8 класів до наступних класів

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНЯ с. СІЛЬЦЕ ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

15.06.2020                         с. Сільце                          №3у                                                

                                                                                                      

Про перевід учнів 1-8 класів до наступних класів

Відповідно до Порядку зарахування, відрахування і переведення учнів державних і комунальних закладів освіти для здобуття повної  загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018р. №,  та Положення  про похвальний лист «За високі досягнення у навчанні» ,  згідно рішення педагогічної ради школи від 15 червня 2020 року (Протокол № 8) «Про  перевід  учнів 1-8 класів до наступних класів»,       

наказую:

  1. Перевести до другого класу таких учнів першого класу:

1..Вавриновича Назара               

  1. Карпюк Софію                           
  2. Коцюбу Адріану                       
  3. Кощук Анастасію                  
  4. Лись Кіру                                   
  5. Назарчук Уляну                        
  6. Онишка Тараса                 
  7. Примака  Маркіана                
  8. Самозван Дарину              
  9. Стасевича Дениса  
  10. Туришина Іллю                        
  11. Шапошнікова Данила    
  12. Яремко Іоанну                  
  1. Перевести до третього класу таких учнів другого класу:

1. Жуковську Ангеліну

2.Савчук Ангеліну

3. Іванчук Христину

4. Братунь Катерину

5.Кравчук Анастасію

6. Павлюка  Максима

7. Ярему Вікторію

 

3. Перевести до четвертого класу таких учнів третього класу:

1. Зимоніну Соломію     

2. Примака Рувіма              

3. Точинюк Яну  

4. Чижука Артема  

5. Юзепчук Ірину                               

 

 

4. Перевести до п’ятого класу таких учнів четвертого  класу:

1. Вольчинську Анну  

2. Демчук Анну  

3. Дохнюк Анастасію  

4. Драгущак Ангеліну  

5. Квасовця Костянтина  

6. Левчук Софію  

7. Лись Софію  

8. Лихограя Костянтина                                      

9. Савчук Анастасію  

10. Рубаху Аліну  

11. Третяк Марту  

12. Яремчука Андрія

 

 

5. Перевести до шостого класу таких учнів п'ятого класу:

1. Вавриновича  Олега                  

2 . Демчука Артема

3 . Романюка   Богдана            

4. Черняхівську Дарину      

5. Юзепчук  Іванну 

 

6. Перевести до сьомого класу таких учнів шостого класу:

1. Квасовець Анастасію 

2. Кощука Кирила              

3. Кравчука Богдана               

4. Онишка Олега             

5. Самозван Олесю        

6. Сірука Іллю                  

7. Перевести до восьмого класу таких учнів сьомого класу: 

1. Вавринович Вікторію  

2. Демчука  Андрія  

3. Крисюка Валентина

4. Лись Янну 

5. Назарчук Маргариту

6. Павлюк Вероніку  

7. Точинюка Максима  

8. Узарук Ілону 

9. Чижук Анастасію  

10. Якобчук Анну

11.Якобчук Вікторію  

 8. Перевести до дев'ятого класу таких учнів восьмого класу:

1. Драгущака Артема  

2. Лися Владислава  

3. Савчук Камілу  

4. Самозван Надію                                      

5. Узарука Едуарда

6. Яйчука Вадима  

7. Яйчука Станіслава  

8.Яремчука Костянтина  

 

  1. За високі досягнення у навчанні нагородити Похвальним листом
  1. Дохнюк Анастасію
  2. Драгущак Ангеліну
  3. Левчук Софію  
  4. Лись Софію 
  5. Савчук Анастасію 
  6. Рубаху Аліну 
  7. Третяк Марту 
  8. Квасовець Анастасію
  9. Сірука Іллю
  10. Вавринович Вікторію
  11. Лись Янну
  12. Самозван Надію

 

    Директор школи               Б. Й. Вітинський

 

Категорія: Рух учнів | Додав: siltse-school (03.08.2020)
Переглядів: 15 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar