Про випуск учнів 9 класу із школи

ГОРОХІВСЬКА РАЙОННА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНЯ с. СІЛЬЦЕ ГОРОХІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ

12.06.2020р.                           с. Сільце                                                  № 2у

Про випуск учнів 9 класу із школи

Відповідно до Порядку зарахування, переведення та переведення учнів державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018р. №367, наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Горохівської РДА № 80 від 13.04.2020р. «Про організоване завершення 2019-2020 н.р. та зарахування до закладів загальної середньої освіти», у зв’язку з закінченням навчального року, на підставі річного оцінювання та згідно рішення педагогічної ради школи від 11 червня 2020р. (Протокол № 7)

НАКАЗУЮ:

1. Випустити зі школи учнів 9 класу.
  2. Видати свідоцтво про базову загальну середню освіту:

1. Дмитревич Тетяні Юріївні

2. Містеревич Валерії Валеріївні

3. Луцюку Олександру Миколайовичу

4. Узарук Евеліні Ярославівні.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                            Б.Вітинський

Категорія: Рух учнів | Додав: siltse-school (03.08.2020)
Переглядів: 142 | Рейтинг: 0.0/0