Головна » 2020 » Лютий » 11

29 січня 2020 року в школі було проведено захід, приурочений 102 річниці бою під Крутами. Учні  5-9 класів переглянули художній фільм «Крути 1918р.». Враженнями від перегляду діти поділилися на виховних годинах.

Переглядів: 305 | Додав: siltse-school | Дата: 11.02.2020 | Коментарі (0)

6 грудня 2019 року в школі відбувся захід із питань булінгу в школі та насилля в сім»ї.

З учнями зустрілись працівник обласного управління юстиції Довгополова Б.Я. та керуюча Горохівської філії «Безоплатна правова допомога» Чмихало М.П. Гості розповіли про актуальні проблеми сімейного насилля, булінгу та шляхи запобігання., відповіли на усі запитання дітей. Спілкування проходило в ігровій формі, учні брали активну участь.

Учням були роздані буклети з адресами  та телефонами організацій, які зможуть допомогти у вирішенні даних проблем. Адміністрацією школи було придбано стенд «Зупини булінг».

... Читати далі »

Переглядів: 292 | Додав: siltse-school | Дата: 11.02.2020 | Коментарі (0)