У категорії матеріалів: 42
Сторінки: « 1 2 3 4 5

5 клас:

1.  "Аліса в Країні Див". Образ Аліси, світ її уяви і захопливі пригоди. Д/З Характеристика образу Аліси.

2. "Аліса в Країні Див". Персонажі, які оточують героїню. Д/З Хто з персонажів Країни Див вам найбільше сподобався?. Поясніть, чому?

3. "Аліса в Країні Див". Особливості художньої мови твору. Д/З Особливості художньої мови.

4. Позакласне читання. Кіт Буличов. Цикл "Аліса". Д/З Скласти хронологічну таблицю життя і творчості М. Цвєтаєвої.

6 клас.

1. Мацуо Босьо. Хайку. Відображення японських уявлень про красу в поезії митця. Д/З Скласти словник нових слів і термінів, пов'язаних із темою "Японія"

2. Лаконізм форми і широта художнього змісту хайку. Зображення станів природи в ліриці М. Басьо. Роль художньої деталі. Підтекст. Д/З Вивчити напам'ять 2-3 хайку, аналізувати їх.

3. Роберт Бернс "Моє серце в Верховині". Д/З Вивчити напам'ять вірш.

4. Антитеза (рідний край - чужина). Елементи фольклору. Д/З Виписати художні особливості вірша  "Моє серце в Верховині"

7 клас

1. Артур Конан Дойл. "Пістрява стрічка".  Д/З Прочитати текст. Дібрати цитати до характеристики Шерлока Холмса і Доктора Вадсона.

2. Сутність "дедуктивного метода" Шерлока Холмса. Доктор Ватсон як оповідач. Д/З Які проблеми порушує автор у творі?

3. Позакласне читання. Артур Конан Дойль. Оповідання про Шерлока Холмса. Д/З Як ви думаєте, у чому криється причина популярності творів Шерлока Холмса.

4. О. Генрі "Дари волхвів" Д/З  Прочитати Біблія "Поклоніння Волхвів".

8 клас

1. Бароко як доба і художній напрям у європейській літературі і мистецтві. Д/З Основні ознаки барокових мистецтва і літератури, навести приклади.

2. Із лірити європейського барокою Луїс де Гонгора-і-Арготе "Галерник". Д/З Коментувати та аналізувати поезію Луїс де Гонгора-і-Арготе, визначити ознаки стилю.

3. Історичні умови, філософське та естетичні підгрунтя класицизму. Характерні ознаки класицизму як художнього напрямку. Д/З Прочитати твір Мольєра "Тартюф".

4. Позакласне читання. Мольєр "Тартюф". Д/З Правила класицизму в літературі. новаторство Мольєра.

9 клас

1. Генрі Ібсен "Ляльковий дім". Образна система. Д\З. Характеризувати образи п'єси Генрі Ібсена "Ляльковий дім".

2. Композиція П'єси. Підтекст. Символіка. Відкритість фіналу. Д\З. Символи та їх значення. Скласти "Дерево рішень": Як можна розв'язати проблему Нори?

3. Бернард Шоу. Особливості світогляду Б. Шоу. Д/З. Знати зміст п'єси Бернарда Шоу "Пігмаліон". Прочитати мів про Пігмаліона та Галатею.

4. Бернард Шоу. Специфіка втілення античного міфу в п'єсі "Пігмаліон". Д/З Дібрати цитати до образу Елізи Дулітл.

Робота під час карантину | Переглядів: 298 | Додав: siltse-school | Дата: 19.03.2020 | Коментарі (0)

1. Вставлені конструкції п.29, вправа 302

2. Узагальнення вивченого з теми "Речення зі звертаннями, вставними словами (словосполученнями, реченнями)", вправа 308 варіант а.

3. Відокремлені другорядні члени речення. п.31, вправа 312

4. Тренувальні вправи. Вправа 315.

Українська література

1. Олександр Довженко "Ніч перед боєм" Д/З Знати зміст оповідання. Поділити його на частини, дібрати до них заголовки.

2. Образи діда Платона і діда Савки. Їхній соральний урок для солдатів. Д/З Що найбільше вразило вас у цьому творі, визначити провідну ідею.

3. Ніна Бічуя. "Шпага Славка Беркути". Д/З Прочитати повість.

4. Сюжет твору. Особливості композиції. Д/З Твір роздум на тему "Без дружби життя не повноцінне".

Робота під час карантину | Переглядів: 346 | Додав: siltse-school | Дата: 19.03.2020